Фурнітура для відкатних воріт: чи варто купляти її в комплектах?

Відкатні ворота - це перешкода на шляху зловмисників і особиста захищеність номер один, яка дає про себе знати у перший же момент небезпечних подій у вашому житті. А фурнітура для відкатних воріт забезпечить зручність і тривале використання.

Надійні ворота для справжнього господаря - це не примха і не данина моді, а абсолютно адекватний спосіб захистити себе, свою родину та нажите майно. 

Зовнішній вигляд відкатних воріт та візуально ідеальна форма - це далеко не все, що формує перше враження та довговічність воротних систем.

Мало правильно підібрати виробника відкатних воріт та вкласти чимало грошей у якість композитного матеріалу. Потрібно, окрім того, подбати про фурнітуру для відкатних воріт, без котрої система воріт недієздатна, а почасти навіть і ущербна.

Усе тримається саме на фурнітурі для відкатних воріт, якість та стандарти зносостійкості вирішують все.

Компанія Rolling-hitech - виробник якісної фурнітури для відкатних воріт з уже понад 6-річним стажем.

У 2004р. з'явилися наші перші зразки фурнітури для відкатних воріт. Сьогодні компанія виробляє комплекти фурнітури 5 видів: для воріт вагою до 400 кг, до 500 кг, до 600кг, до 1000 кг і до 1200кг. Не зупиняючись на досягнутому, ми працюємо над удосконаленням кожного виробу, поєднуючи наш багаторічний досвід і сучасні технології.

Досвід підказав нам феноменальний спосіб підбору фурнітури для відкатних воріт. Ми пропонуємо фурнітуру у комплекті. Відповідно до ваги воріт, формуються так звані комплекти-пакети, які містять понад 5 позицій основної фурнітури для відкатних воріт.

Тому, якщо у вас досі виникає питання: "Як купити фурнітуру для відкатних воріт та при цьому зекономити", ми даємо відповідь:

- найекономічніше рішення під час вибору фурнітури для відкатних воріт - це купівля у комплекті, підібраному фахівцями своєї справи.

В компанії Rolling- hitech ви маєте змогу придбати комплекти фурнітури для відкатних воріт, що за якістю не поступаються італійським брендам, хоча ціна - абсолютно "українська".

Це може бути комплект фурнітури для відкатних воріт вагою до 400 кг, до 500 кг, до 800 кг та до 1000 кг.

До комплекту фурнітури для відкатних воріт входять наступні комплектуючі:

- направляюча консоль (6 м),

- полімерні ролики або металеві ролики, або іншими словами - роликовий візок (2 шт.), 

- верхній обмежувач з чотирма роликами (1 шт.),

- нижній уловлювач (1шт.),

- одинарний кінцевий ролик (1 шт.).

Вся фурнітура для відкатних воріт, котру пропонує компанія - якісно та надійно виготовлена, доказом чого є все більша кількість клієнтів та можливість працювати з уже стабільною базою наших клієнтів.

Фурнітура для відкатних воріт: компонент №1 - направляюча консоль.

Направляюча консоль для відкатних воріт виготовляється з високоякісної міцної марки сталі. Має складну геометрію. Гнутий профіль за бажанням клієнта може бути оцинкований.

Фурнітура для відкатних воріт: компонент №2 - роликові візки (полімерні, металеві ролики)

Металеві та полімерні ролики для відкатних воріт сприймають навантаження від стулки воріт і передають їх на фундамент, забезпечують переміщення стулки. Традиційний варіант - використання візків із металевими роликами. Понад 5 років ми підбирали спеціальний композитний варіант для виготовлення роликів для відкатних воріт. Такий полімерний матеріал має підвищені фізико-механічні показники: високу зносостійкість, стійкість до ударів, деформаційну стійкість.

 Параметри матеріалу є наступними:

- руйнівна сила - 1350 кг/см2

- навантаження на вигин 1800-2000 кг/см2

- робоча температура -50 - +150°C

Ролики, виготовлені з такого матеріалу, за своїми механічними характеристиками не поступаються сталевим роликам. Такі візки ми рекомендуємо сміливо включати до складу комплекту фурнітури для відкатних воріт, вага яких не перевищує 500кг.

Головною перевагою використання візків із полімерними роликами є безшумність їх роботи при експлуатації воріт і зниження коефіцієнта тертя.

Фурнітура для відкатних воріт: компонент №3 - обмежувач

Обмежувач призначений для утримання верхнього краю воріт у вертикальному положенні. Має цільну конструкцію. Комплектується чотирма полімерними роликами. Діапазон регулювання від 35 до 100 мм.

Фурнітура для відкатних воріт: компонент №4 - нижній уловлювач (пастка)

Нижній уловлювач (пастка) використовується для утримання полотна відкатних воріт у закритому стані. Має спеціальний проріз, що не дозволяє накопичуватися бруду.

Фурнітура для відкатних воріт: компонент №5 - кінцевий ролик

Кінцевий ролик спільно з пасткою створює додаткову опору для воріт у закритому положенні. Кріпиться на кінці профільної труби, що забезпечує плавний в'їзд полотна воріт у пастку.

Якщо вам потрібна якісна фурнітура для відкатних воріт, радимо купити фурнітуру для відкатних воріт у комплекті. Італійська якість та українські ціни - чи може бути краще поєднання?

Чи може бути економічнішим рішення?

Чи буває зручніше оформлення замовлення, аніж в компанії Rolling-hitech?

Сміливо телефонуйте та вимагайте по-італійськи якісну фурнітуру з українською ціною!