Фільонка металева для воріт: відповіді на популярні запитання

Хочете встановити ворота? Зупинилися на відкатному варіанті? Вже знаєте, якою повинна бути фурнітура? Прийшов час вибрати фільонку! Фільонка металева для воріт - це альтернативне рішення зашивки відкатних воріт. Що треба знати при її виборі? Небагато, але все ж упускати деякі важливі моменти не радимо. Отже, приступимо.

Що таке фільонка металева для воріт?

Фільонка металева для воріт - це металевий профільований лист товщиною 1,5 мм. Завдяки пресовій обробці виходить рельєфне полотно з надзвичайною жорсткістю. Зігнути поперек ребра його практично неможливо. Так, цей матеріал поєднує в собі дві, на перший погляд, непоєднувані речі: міцність і легкість.

Фільонки металеві - це елементи, з яких складається полотно воріт. Кількість і розміри підбираються індивідуально для кожного клієнта. Їх, як пазл, можна скласти в загальну картину - гарний оригінальний візерунок.

Якою має бути якісна фільонка?

Якісна фільонка повинна мати геометрично правильну форму у всіх площинах. Таким чином вдасться досягти високої якості всього виробу і уникнути витрат на підгонку.

Якого кольору може бути фільонка з металу?

Найпопулярніші металеві фільонки - різних відтінків коричневого, а також зеленого і червоного. Але ви можете вибрати колір, який подобається найбільше. Адже металофільонка може бути пофарбована будь-яким способом, відповідно з використанням фарби будь-якого кольору.

Де купити фільонку металеву за доступною ціною?

Купити фільонку за доступною ціною можна в компанії-виробника Rolling Hi-tech. Можливі розміри: 280x280x1,5мм, 280x480x1,5мм, 480x480x1,5мм. Квадратну, прямокутну, з однаково надійною товщиною. Купуючи фільонку у Rolling Hi-tech, окрім привабливої вартості виробника ви отримуєте додаткові переваги:

- високу якість і технічну точність виготовлення;

- міцні, зносо- і ударостійкі ворота;

- гарне оформлення в'їзду на територію.

Досягти таких високих характеристик вдається завдяки великому досвіду роботи працівників-професіоналів на сучасному високофункціональному обладнанні та використанню спеціальних надійних матеріалів.

Замовити металеву фільонку для воріт можна на сайті виробника: http://rolling-hitech.ub.ua/ua/.

Залишилися запитання? Не біда! Звертайтеся до контактних осіб компанії, вам з радістю дадуть відповіді на всі.

Фільонка металева для воріт - це розкішне придбання, яке не вимагає значних вкладень. Купуйте - не пошкодуєте!