Відкатні ворота (комплект). Якщо купувати, то купувати найкраще!

Відкатні ворота (комплект фурнітури і фільонка металева) - ідеальний варіант за співвідношенням ціни і якості. Прекрасно підходять для встановлення на обмеженій території в'їзду/входу приватних будинків або промислових зон, офісних дворів та ін. Їх популярність зростає з кожним днем, тому ми з упевненістю можемо сказати, що вони - найкращий варіант.

Не зовсім уявляєте собі, як вони виглядають і з чого складаються? Тоді ми розповімо все, що вам буде корисно знати про відкатні ворота.

Знайомтеся, відкатні ворота!

Відкатні ворота (чи, може, ви чули іншу назву - розсувні ворота) - це візитка сучасного котеджу завдяки втіленим стилю і краси. Це прекрасний пристрій для оформлення в'їзду на територію підприємства завдяки комфортності у використанні. Це чудова можливість захиститися від злодіїв, вирішивши проблему безпеки.

Відкатні ворота - це комплекс надійності, простоти конструкції, практичності та привабливості.

Відкатні ворота - комплект, який складається з фурнітури (напрямна консоль, роликовий візок, нижній уловлювач, верхній обмежувач, кінцевий ролик) і металевої фільонки.

Детальніше про комплектуючі для відкатних воріт

Напрямна консоль має бути міцною, зносостійкою, тому її виготовляють з високоякісної сталі міцної марки. Консоль має необхідний рівень жорсткості та протистоянню на вигин. Гнутий профіль (геометрія форми - складна) може бути оцинкований. Встановлюється на низ полотна воріт, мета - забезпечення руху воріт по візкам.

Роликовий візок (2 полімерні ролики) передає навантаження від стулки воріт на фундамент. Ролики можуть бути виготовлені зі сталі або з композитного матеріалу, що складається із склонаповненого волокна. Призначення - переміщення стулки в заданому напрямку.

Нижній уловлювач, або іншими словами пастку, монтують на другому стовпі. Завдяки спеціальній конструкції існує можливість закривати ворота навіть при невеликих відхиленнях від робочої траєкторії. Приймає навантаження кінцевого ролика в закритому положенні, не допускає провисання полотна. Спеціальні прорізи запобігають накопиченню бруду.

Верхній обмежувач утримує верх полотна у вертикальному стані. Цілісна структура обмежувача комплектується чотирма полімерними роликами (діапазон регулювання - 35-100 мм). Завдяки роликам вдається уникнути пошкодження стулки.

Кінцевий ролик, встановлений на кінці профільної труби, створює додаткову опору краю воріт у вихідному положенні. Забезпечує плавний в'їзд полотна в пастку.

Фільонка металева - найцікавіша і найпривабливіша частина всієї конструкції. Повинна бути міцною і практичною. Часто саме по ній визначають остаточний варіант. Але пам'ятайте, вибираючи фільонку, не менше уваги треба приділити і фурнітурі. Тільки комплексне рішення дозволить домогтися бажаного результату.

Замовити відкатні ворота в Україні можна у виробника Rolling Hi-tech. Саме ця компанія заслужила повагу і вдячність за високу якість продукції у багатьох клієнтів. Ознайомитися з пропозиціями та умовами оформлення замовлення можна на сайті Rolling Hi-tech.

Купуйте найкраще! І якщо вам потрібні ворота відкатні (комплект), то продукція Rolling Hi-tech - те, що треба!